logo    Květiny Šíblová  Skalničky-Trvalky-Letničky ...  Květiny Šíblová - květiny přímo od pěstitele 
Květiny Šíblová

DODÁNÍ ROSTLIN
Rostliny odesíláme v nejbližším volném termínu po osobním potvrzení objednávky nebo po její úhradě při výběru platby bankovním převodem. Zasílací dny jsou pondělí a středa. Osobní odběr v zahradě je možný kdykoli v otevírací době.

img Košík

Název
Množství
Cena
Celkem

CELKEM
0 Kč
Způsob dopravy
 
Způsob platby
+130 Kč
+125 Kč
Popis dopravy

Slouží výhradně k doplnění již potvrzené, ale ještě neodeslané objednávky. Nelze použít na novou objednávku.

0 Kč
0 Kč
+20 Kč
0 Kč
0 Kč
0 Kč
 

• Rostliny zasíláme poštou pouze na území ČESKÉ REPUBLIKY. Do jiných zemí rostliny nezasíláme.
Objednávky odesíláme podle pořadí jejich přijetí. Objednané rostliny odešleme v nejbližším volném termínu po osobním potvrzení objednávky nebo po její úhradě při výběru platby bankovním převodem. Zasílací dny jsou pondělí a středa mimo svátků.
Osobní odběr v zahradě je možný kdykoli v otevírací době.
Ihned po úspěšném odeslání objednávky Vám přijde na email systémem automaticky zaslaná zpráva pro její kontrolu. Do dvou dnů poté Vám ještě zašleme zprávu s osobním potvrzením objednávky a termínem jejího odeslání.
Pro doplnění původní objednávky o další rostliny, můžete vybrat jako způsob dopravy a platby možnost "Doplnění objednávky". Tento způsob platby a dopravy slouží jen pro doplnění ještě neodeslané nebo nevyzvednuté objednávky, nelze jej použít u nové objednávky.
• Platba bankovním převodem: Podklady pro úhradu objednávky rostlin bankovním převodem Vám zašlu ve druhém potvrzovacím emailu.
• Balík Na poštu: Na stránkách " České pošty" si můžete ověřit, zda Vámi vybraná pošta přijímá tento druh balíku. Stačí vepsat název města nebo PSČ.

Podrobné informace najdete v záložce "Průvodce nákupem - Obchodní a dodací podmínky".
OWE2OWZ