logo    Květiny Šíblová  Skalničky-Trvalky-Letničky ...  Květiny Šíblová - květiny přímo od pěstitele 
Květiny Šíblová

OBJEDNÁVKY ROSTLIN 2018
Rostliny odesíláme v nejbližším volném termínu po osobním potvrzení objednávky nebo po její úhradě při výběru platby bankovním převodem. Zasílací dny jsou pondělí až středa mimo svátků. Osobní odběr v zahradě je možný kdykoli v otevírací době.

img Košík

Název
Množství
Cena
Celkem

CELKEM
0 Kč
Způsob dopravy
 
Způsob platby
+130 Kč
+125 Kč
Popis dopravy

Slouží výhradně k doplnění již potvrzené, ale ještě neodeslané objednávky. Nelze použít na novou objednávku.

0 Kč
0 Kč
+20 Kč
0 Kč
0 Kč
0 Kč
 

• Rostliny zasíláme poštou pouze na území ČESKÉ REPUBLIKY. Do jiných zemí rostliny nezasíláme.
Ihned po úspěšném odeslání objednávky Vám přijde na Vámi uvedený email systémem automaticky odeslaná zpráva pro její kontrolu. Nejpozději do dvou dnů poté Vám ještě zašleme zprávu s osobním potvrzením objednávky.
Objednávky odesíláme podle pořadí jejich přijetí. Objednané rostliny odešleme v nejbližším volném termínu po osobním potvrzení objednávky nebo po její úhradě při výběru platby bankovním převodem. Zasílací dny jsou pondělí, úterý a středa mimo svátků.
Osobní odběr v zahradě je možný kdykoli v otevírací době.
Pro doplnění původní objednávky o další rostliny, můžete vybrat jako způsob dopravy a platby možnost "Doplnění objednávky". Tento způsob platby a dopravy slouží jen pro doplnění ještě neodeslané nebo nevyzvednuté objednávky, nelze jej použít u nové objednávky.
• Platba bankovním převodem: Podklady pro úhradu objednávky rostlin bankovním převodem Vám zašlu ve druhém potvrzovacím emailu.
• Balík Na poštu: Na stránkách " České pošty" si můžete ověřit, zda Vámi vybraná pošta přijímá tento druh balíku. Stačí vepsat název města nebo PSČ.

Podrobné informace najdete v záložce "Průvodce nákupem - Obchodní a dodací podmínky".
OTAyNzhi