logo    Květiny Šíblová  Skalničky-Trvalky-Letničky ...  Květiny Šíblová - květiny přímo od pěstitele 
Květiny Šíblová

OBJEDNÁVKY JARO 2018
Skalničky, trvalky, byliny, trávy a keře, odesíláme postupně podle druhu a možnosti jejich výsadby v nejbližším možném vhodném termínu. Osobní odběr těchto druhů v zahradě je možný kdykoli v otevírací době. Objednávky obsahující letničky začneme odesílat přibližně od druhé poloviny dubna. Ve stejném termínu je možný také jejich osobní odběr v zahradě.

img Košík

Název
Množství
Cena
Celkem

CELKEM
0 Kč
Způsob dopravy
 
Způsob platby
+130 Kč
+125 Kč
Popis dopravy

Slouží výhradně k doplnění již potvrzené, ale ještě neodeslané objednávky. Nelze použít na novou objednávku.

0 Kč
0 Kč
+20 Kč
0 Kč
0 Kč
0 Kč
 

Objednávky jaro 2018
• Rostliny zasíláme poštou pouze na území ČESKÉ REPUBLIKY. Do jiných zemí rostliny nezasíláme.
Ihned po úspěšném odeslání objednávky Vám přijde na Vámi uvedený email systémem automaticky odeslaná zpráva pro její kontrolu. Nejpozději do dvou dnů poté Vám ještě zašleme zprávu s osobním potvrzením objednávky.
Objednávky odesíláme podle pořadí jejich přijetí:
• Skalničky, trvalky, trávy, byliny a keře odesíláme postupně podle druhu a možnosti jejich výsadby v nejbližším možném vhodném termínu. Osobní odběr těchto druhů v zahradě je možný kdykoli v otevírací době.
Objednávky obsahující letničky začneme odesílat přibližně od druhé poloviny dubna. Ve stejných termínech je možný také osobní odběr těchto druhů v zahradě.
Balíky s rostlinami odesíláme vždy v pondělí, úterý a ve středu.
Pro doplnění původní objednávky o další rostliny, můžete vybrat jako způsob dopravy a platby možnost "Doplnění objednávky". Tento způsob platby a dopravy slouží jen pro doplnění ještě neodeslané nebo nevyzvednuté objednávky, nelze jej použít u nové objednávky.
• Platba bankovním převodem: Podklady pro úhradu objednávky rostlin bankovním převodem Vám zašlu ve druhém potvrzovacím emailu nebo (letničky) přibližně deset dní před možným termínem odeslání.
• Balík Na poštu: Na stránkách " České pošty" si můžete ověřit, zda Vámi vybraná pošta přijímá tento druh balíku. Stačí vepsat název města nebo PSČ.

Podrobné informace najdete v záložce "Průvodce nákupem - Objednávky na jaro 2018 " a v " Obchodních a dodacích podmínkách".
ZGEyZTMwYW