logo    Květiny Šíblová  Skalničky-Trvalky-Letničky ...  Květiny Šíblová - květiny přímo od pěstitele 
Květiny Šíblová

 

OBJEDNÁVKY 2019
Balíky odesíláme v nejbližším volném termínu po osobním potvrzení objednávky nebo po její úhradě při výběru platby bankovním převodem. Zasílací dny jsou pondělí až středa mimo svátků.
Osobní odběr v zahradě je možný po osobním potvrzení objednávky kdykoli v otevírací době.

Úvod »BALKÓNOVÉ KVĚTINY» Bacopa 'Snowflake'


        

Bacopa 'Snowflake'

BAKOPA

img

 

Dostupnost: VYPRODÁNO !!
Číslo produktu: x 599
Výrobce: Květiny Šíblová
Dodávám v květináči: K 10 cm
Naše cena :
36 Kč ( Nejsem plátce DPH )

Celkový popis

Česky: Bakopa
Čeleď: Scrophulariaceae - Krtičníkovité
Barva květu: Bílá
Kvete: Konec května - září
Popis: Převislá nenáročná letnička s dlouhými stonky a velkými jednoduchými květy. Menší světle zelené listy a velké množství květů vytváří hustý kompaktní koberec. Raná odrůda, má středně silný vzrůst a dobře se větví. Nejlépe vynikne v truhlících, nebo závěsných nádobách. Může se také vysadit společně s ostatními balkónovými rostlinami.
Pěstování: Slunné stanoviště - snese i polostín ; substrát pro balkónové květiny a pravidelná zálivka. Propustná zemina nesmí přeschnout, ani se nesmí přelít. Přes léto přiměřeně přihnojujeme. Rostlina se sama čistí - odkvetlé květy sami opadávají. Na venkovní stanoviště dáváme v květnu. Na jaře chráníme proti ranním mrazíkům.
Množení: Řízkováním na jaře. Rostlinu lze přezimovat tak, že ji na podzim seřízneme asi na 20 cm a ponecháme ve světlé místnosti s teplotou okolo 10 °C. Přes zimu jen mírně zaléváme a na jaře přesadíme do čerstvé zeminy.

Obchodní značka - Licence: ®

NzM4NmI2ZG