logo    Květiny Šíblová  Skalničky-Trvalky-Letničky ...  Květiny Šíblová - květiny přímo od pěstitele 
Květiny Šíblová

OBJEDNÁVKY NA JARO 2022

Rostliny pro dodání na jaře 2022 si můžete jako každoročně vybírat a objednávat již nyní. Objednávka je nezávazná a můžete ji až do pěti dnů před odesláním nebo do dohodnutého termínu osobního odběru kdykoli zrušit, změnit, nebo doplnit - »»»».
Vytrvalé rostliny, byliny, sukulenty a keře začneme odesílat podle počasí od první poloviny března až počátku dubna, letničky (pokud jsou v nabídce) přibližně od poloviny dubna. Ve stejných termínech pak bude možný i jejich osobní odběr v dohodnutý výdejní den.
.........................................

PRŮVODCE NÁKUPEM » DOPRAVNÉ A BALNÉ
Balík Do ruky a Balík Na poštu - popis a ceník

Rostliny zasíláme Českou poštou a to jako "Balík Do ruky" nebo "Balík Na poštu". Ceník a způsoby dopravy uvedené níže platí pouze pro doručení zásilky na území České Republiky.

Balík Do ruky

Česká pošta - Balík Do ruky.
Zásilka bude dodána až k Vám domů nebo na jakoukoli jinou dodací adresu, kterou si zvolíte. Česká pošta garantuje doručení přímo do Vašich rukou již následující pracovní den po odeslání, nejpozději do dvou dnů. Balíky jsou běžně doručovány v pracovní dny do 16 hodin, v lokalitách s rozšířenou dobou doručování (odpolední doručování) až do 19 nebo 20 hodin.
Česká pošta Vás bude kontaktovat SMS zprávou nebo emailem a upřesní čas příjezdu se zásilkou. Jestliže Vám nebude vyhovovat termín nebo místo doručení vaší zásilky, můžete si prostřednictvím aplikace na internetových stránkách České pošty „Změna doručení online“ upravit doručování balíku dle svých požadavků. Pokud budete chtít vědět, kde se Váš balík na cestě právě nachází, můžete také využít služby České pošty "sledování zásilek". Podací číslo zásilky s odkazem na stránky pošty Vám zašleme emailem po odeslání balíku.
V případě že si balík nebudete moci převzít v oznámeném čase, je zásilka uložena na nejbližší ukládací poště, nebo se můžete s poštou dohodnout na opětovném doručení v jiném termínu, který Vám bude lépe vyhovovat. O uložení zásilky na poště budete informováni prostřednictvím SMS anebo emailu.

Balík Na poštu

Česká pošta - Balík Na poštu.
Jako místo pro doručení zásilky si můžete zvolit libovolnou dodací poštu podporující tuto službu. Na této poště pak bude Váš balík připraven k vyzvednutí většinou již následující pracovní den po podání, nejpozději do dvou dnů. Hlavní výhodou této služby je, že nemusíte být v určitý čas na určitém místě a balík si můžete vyzvednout v otevírací době na zvolené poště kdykoli se Vám to hodí.
Česká pošta Vás bude informovat SMS zprávou nebo emailem již po podání balíku a to i s časem od kdy bude zásilka připravena k vyzvednutí.
Ještě po odeslání balíku v den podání si navíc můžete prostřednictvím webového formuláře České pošty „Změna ukládací pošty“ změnit ukládací poštu dle svých požadavků. Pokud budete chtít vědět, kde se Váš balík na cestě právě nachází, můžete také využít služby na stránkách České pošty "sledování zásilek". Podací číslo zásilky Vám zašleme emailem po odeslání balíku.

CENÍK POŠTOVNÉHO

Výše ceny poštovného závisí na počtu balíků potřebných k odeslání. Do jednoho balíku se průměrně vejdou rostliny v ceně 1500 Kč. Za každých započatých 1500 Kč ceny objednávky bez poštovného je pro zaslání nutný další balík. Cena poštovného se pak za každý další balík navyšuje o + 105 Kč při volbě služby "Balík Do ruky" a s příplatkem +100 Kč při volbě služby "Balík Na poštu". U objednávek do 200 Kč za rostliny účtujeme příplatek k dopravě 30 Kč. U objednávek nad 200 Kč se již tento příplatek neúčtuje. V košíku eshopu ve sloupci „Způsob dopravy“ Vám systém sám automaticky nabídne podle velikosti objednávky potřebný počet balíků a to i průběžně během nakupování.
Jestliže cena objednaných rostlin jen mírně překročí tuto hranici 1 500 Kč na balík a pokud bude možné toto množství rostlin zaslat v menším počtu balíků, než systém automaticky vypočítal, zpětně Vám v emailu s osobním potvrzením objednávky snížíme jak jejich počet o jeden balík, tak i cenu za poštovné.

    Způsob platby:
  • Dobírkou - cena + 30 Kč (pouze objednávky do 3 000 Kč)
    Celkovou cenu za objednávku uhradíte hotově při převzetí balíku.
  • Bankovním převodem - zdarma
    Rostliny můžeme odeslat až po potvrzení nebo připsání platby na náš účet. Platbu je nutné převést na náš účet nejpozději do sedmi dnů.

Ceny za dodání (poštovné + balné), uvedené v této tabulce, platí pouze při doručování po území České republiky.

Objednávka v ceně
za rostliny
Potřebný počet
balíků
Cena za dodání
při platbě dobírkou
Cena za dodání
při platbě bankovním převodem
Balík Do ruky Balík Na poštu Balík Do ruky Balík Na poštu
Do 199 Kč (bez poštovného) - příplatek + 30 Kč Jeden balík 205,- Kč 200,- Kč 175,- Kč 170,- Kč
200 - 1 500 Kč (bez poštovného) Jeden balík 175,- Kč 170,- Kč 145,- Kč 140,- Kč
1 501 - 3 000 Kč (bez poštovného) Dva balíky 280,- Kč 270,- Kč 250,- Kč 240,- Kč
3 001 - 4 500 Kč (bez poštovného) Tři balíky - - 355,- Kč 340,- Kč
4 501 - 6 000 Kč (bez poštovného) Čtyři balíky - - 460,- Kč 440,- Kč
6 001 - 7 500 Kč (bez poštovného) Pět balíků - - 565,- Kč 540,- Kč
7 501 - 9 000 Kč (bez poštovného) Šest balíků - - 670,- Kč 640,- Kč
9 001 - 10 500 Kč (bez poštovného) Sedm balíků - - 775,- Kč 740,- Kč
Od 10 501 Kč (bez poštovného) Osm a více balíků - - 880,- Kč 840,- Kč

Osobní odběr objednaných rostlin v našem zahradnictví (Kotvrdovice 273) s platbou v hotovosti nebo předem bankovním převodem je zdarma.

Další informace najdete v průvodci nákupem " Jak nakupovat" nebo v " Obchodních a dodacích podmínkách"

Květiny Šíblová - rostliny přímo od pěstitele - www.kvetiny-siblova.cz
MjZlMzRiN