logo    Květiny Šíblová  Skalničky-Trvalky-Letničky ...  Květiny Šíblová - květiny přímo od pěstitele 
Květiny Šíblová

DODÁNÍ ROSTLIN
Rostliny odesíláme v nejbližším volném termínu po osobním potvrzení objednávky nebo po její úhradě při výběru platby bankovním převodem. Zasílací dny jsou pondělí a středa. Osobní odběr v zahradě je možný kdykoli v otevírací době.

PRŮVODCE NÁKUPEM » AKTUÁLNÍ SLEVY
Květiny Šíblová - aktuální slevy

• SLEVA 5% VŠEM STÁLÝM ZÁKAZNÍKŮM NA NOVÉ OBJEDNÁVKY PŘIJATÉ OD 1. 2. 2017.

Květiny Šíblová
Sleva 5% z ceny rostlin na nové objednávky přijaté od 1. 2. 2017 všem zákazníkům, kteří si již v našem eshopu kdykoli alespoň jednou nakoupili a objednané rostliny si převzali a uhradili.
Sleva se vztahuje také na doplnění či změnu této objednávky a bude platná po celou dobu, až do pěti dnů před oznámeným termínem odesláním zásilky - dohodnutým termínem u osobního odběru a nebo do úhrady objednávky při platbě bankovním převodem.
Sleva se vypočítává z celkové ceny za rostliny (po případném doplnění nebo změně objednávky se sleva znovu přepočítá). Poštovné ani dobírková částka se do slevy nezapočítávají.
Sleva bude odečtena až ve druhém potvrzujícím emailu, který Vám zašleme nejpozději do dvou dnů po objednání. První email je odesílán ihned po dokončení objednávky systémem automaticky, ještě bez odečtené slevy.

Sleva pro stálé zákazníky platí pouze na nové objednávky rostlin z platné nabídky našeho eshopu, přijaté od 1. 2. 2017. Poštovné ani dobírková částka se do slevy nezapočítávají.

Další informace najdete v záložce "Průvodce nákupem - Objednávky na jaro 2017".

Přeji Vám příjemný nákup - Květiny Šíblová, www.kvetiny-siblova.cz

 

NzEzYTdhM