logo    Květiny Šíblová  Skalničky-Trvalky-Letničky ...  Květiny Šíblová - květiny přímo od pěstitele 
Květiny Šíblová

OBJEDNÁVKY JARO 2020
Balíky odesíláme v nejbližším volném termínu po osobním potvrzení objednávky nebo po její úhradě při výběru platby bankovním převodem.
Nejbližší termín odeslání je 21. dubna 2020
Velmi nás těší nebývalý zájem o naše rostliny, ale kvůli velkému množství objednávek, které převyšuje naše možnosti, může být doba odeslání balíku s trvalkami od osobního potvrzení objednávky dočasně delší než dva týdny. Děkujeme za pochopení.
Objednávky obsahující letničky začneme odesílat přibližně od druhé poloviny dubna. Ve stejném termínu bude možný také jejich osobní odběr v zahradě.
• Zahradnictví zůstává prozatím pro přímý prodej až do odvolání uzavřeno. Je možný pouze předem dojednaný osobní odběr po objednání v našem eshopu a úhradě bankovním převodem u vstupu do zahradnictví. Děkujeme za pochopení opatření v této mimořádné situaci.

PRŮVODCE NÁKUPEM » AKTUÁLNÍ SLEVY
Květiny Šíblová - aktuální slevy

• SLEVA 5% VŠEM STÁLÝM ZÁKAZNÍKŮM NA NOVÉ OBJEDNÁVKY PŘIJATÉ OD 1. 2. 2020.

Květiny Šíblová
Sleva 5% z ceny rostlin na nové objednávky přijaté od 1. 2. 2019 všem zákazníkům, kteří si v našem eshopu v posledních dvou letech (roky 2018 a 2019) alespoň jednou nakoupili a objednané rostliny si převzali a uhradili.
Sleva se vztahuje také na doplnění či změnu této objednávky a platí po celou dobu, až do pěti dnů před termínem odeslání zásilky, úhrady objednávky při platbě bankovním převodem nebo do oznámeného či dohodnutého termínu osobního odběru rostlin.
Sleva se vypočítává z celkové ceny za rostliny (po případném doplnění nebo změně objednávky se sleva znovu přepočítá). Cena za dodání (poštovné) ani poplatek za platbu dobírkou se do slevy nezapočítávají.
Sleva bude odečtena až ve druhém potvrzujícím emailu, který Vám zašleme nejpozději do dvou dnů po objednání, případně po změně nebo doplnění této objednávky. První email je odesílán ihned po dokončení objednávky systémem automaticky, ještě bez odečtené slevy.

Sleva pro stálé zákazníky za výše uvedených podmínek platí pouze na nové objednávky rostlin z platné nabídky našeho eshopu, přijaté od 1. 2. 2020. Cena za dodání ani poplatek za platbu dobírkou se do slevy nezapočítávají.

• Sleva na doplnění nebo změnu objednávky přijaté do konce ledna 2020.

Na doplnění nebo změnu objednávky, která byla přijata do 31. 1. 2020, platí i nadále námi již emailem potvrzená výše slevy a je ji možné využít až do pěti dnů před termínem odeslání zásilky, úhrady objednávky při platbě bankovním převodem nebo do oznámeného či dohodnutého termínu osobního odběru rostlin.
Květiny Šíblová
Sleva se vypočítává vždy z celkového součtu ceny za nákup rostlin - po každém přiobjednání nebo změně původní objednávky se sleva znovu přepočítá z celkové ceny za rostliny. Cena za dodání (poštovné) ani poplatek za platbu dobírkou se do slevy nezapočítávají.
Sleva bude odečtena až ve druhém emailu, který Vám zašleme nejpozději do dvou dnů s potvrzením požadovaných změn objednávky nebo jejího doplnění.

Výše slevy na doplnění nebo změnu platí pouze pro již námi emailem potvrzenou objednávku rostlin, která byla přijata do 31. 1. 2020. Na nově přijaté objednávky po tomto datu již nelze tuto slevu uplatnit.

Další informace najdete v záložce "Průvodce nákupem - Objednávky na jaro 2020".

Přeji Vám příjemný nákup - Květiny Šíblová, www.kvetiny-siblova.cz
MjU4Nz