logo    Květiny Šíblová  Skalničky-Trvalky-Letničky ...  Květiny Šíblová - květiny přímo od pěstitele 
Květiny Šíblová

OBJEDNÁVKY NA JARO 2018
Rostliny pro dodání na jaře 2018 si můžete jako každoročně vybírat a objednávat již nyní. Trvalky, trávy, byliny a keře začneme odesílat od konce března až počátku dubna a letničky nejdříve od poloviny dubna. Ve stejných termínech v otevírací době je možný i osobní odběr rostlin v zahradě.

PRŮVODCE NÁKUPEM » AKTUÁLNÍ SLEVY
Květiny Šíblová - aktuální slevy

Květiny Šíblová

SLEVA NA OBJEDNÁVKY PŘIJATÉ DO 31. LEDNA 2018.

• Sleva 5% z ceny rostlin pro všechny, kteří v našem eshopu nakupují poprvé

• Sleva 8% z ceny rostlin všem stálým zákazníkům, kteří si již v našem eshopu kdykoli alespoň jednou nakoupili a objednané rostliny uhradili.

Sleva se vztahuje také na doplnění či změnu původní objednávky přijaté do 31. 1. 2018 a platí po celou dobu, až do pěti dnů před odesláním zásilky - dohodnutým termínem odběru rostlin nebo do úhrady objednávky při platbě bankovním převodem.
Sleva se vypočítává z celkové ceny za rostliny. Poštovné ani poplatek za dobírku se do slevy nezapočítávají.
Sleva bude odečtena až ve druhém potvrzujícím emailu, který Vám zašleme nejpozději do dvou dnů po objednání. První email je odesílán ihned po dokončení objednávky systémem automaticky, ještě bez odečtené slevy.

Sleva platí pouze na objednávku rostlin z platné nabídky našeho eshopu uskutečněnou do 31. 1. 2018 a na její doplnění či změnu. Poštovné ani poplatek za dobírku se do slevy nezapočítávají.

Další informace najdete v záložce "Průvodce nákupem - Objednávky na jaro 2018".

Přeji Vám příjemný nákup - Květiny Šíblová, www.kvetiny-siblova.cz

 

ZmZkY2Y3