logo    Květiny Šíblová  Skalničky-Trvalky-Letničky ...  Květiny Šíblová - květiny přímo od pěstitele 
Květiny Šíblová

OBJEDNÁVKY NA JARO 2019
Rostliny pro dodání na jaře 2019 si můžete jako každoročně vybírat a objednávat již nyní. Objednávka je nezávazná a můžete ji až do pěti dnů před odesláním kdykoli zrušit, změnit, nebo doplnit »»»».
Vytrvalé rostliny, byliny a keře začneme odesílat podle počasí na přelomu března a dubna, letničky přibližně od poloviny dubna. Ve stejných termínech je možný i osobní odběr.

PRŮVODCE NÁKUPEM » AKTUÁLNÍ SLEVY
Květiny Šíblová - aktuální slevy

• SLEVA 5% VŠEM STÁLÝM ZÁKAZNÍKŮM NA NOVÉ OBJEDNÁVKY PŘIJATÉ OD 1. 2. 2019.

Květiny Šíblová
Sleva 5% z ceny rostlin na nové objednávky přijaté od 1. 2. 2019 všem zákazníkům, kteří si již v našem eshopu kdykoli alespoň jednou nakoupili a objednané rostliny si převzali a uhradili.
Sleva se vztahuje také na doplnění či změnu této objednávky a bude platná po celou dobu, až do pěti dnů před oznámeným či dohodnutým termínem odeslání zásilky nebo termínem osobního odběru rostlin, anebo do její úhrady při platbě bankovním převodem.
Sleva se vypočítává z celkové ceny za rostliny (po případném doplnění nebo změně objednávky se sleva znovu přepočítá). Cena za dodání (poštovné) ani poplatek za platbu dobírkou se do slevy nezapočítávají.
Sleva bude odečtena až ve druhém potvrzujícím emailu, který Vám zašleme nejpozději do dvou dnů po objednání, případně po změně nebo doplnění. První email je odesílán ihned po dokončení objednávky systémem automaticky, ještě bez odečtené slevy.

Sleva pro stálé zákazníky platí pouze na nové objednávky rostlin z platné nabídky našeho eshopu, přijaté od 1. 2. 2019. Cena za dodání ani poplatek za platbu dobírkou se do slevy nezapočítávají.

• Sleva na doplnění nebo změnu objednávky přijaté do konce ledna 2019.

Na doplnění nebo změnu objednávky, která byla přijata do 31. 1. 2019, platí i nadále námi již emailem potvrzená výše slevy a je ji možné využít až do pěti dnů před oznámeným nebo dohodnutým termínem odesláním zásilky - termínem osobního odběru rostlin nebo do úhrady objednávky při platbě bankovním převodem.
Květiny Šíblová
Sleva se vypočítává vždy z celkového součtu ceny za nákup rostlin - po každém přiobjednání nebo změně původní objednávky se sleva znovu přepočítá. Cena za dodání ani poplatek za platbu dobírkou se do slevy nezapočítávají.
Sleva bude odečtena až ve druhém emailu, který Vám zašleme nejpozději do dvou dnů s potvrzením požadovaných změn objednávky nebo jejího doplnění.

Výše slevy na doplnění nebo změnu platí pouze pro již potvrzenou objednávku rostlin, která byla přijata do 31. 1. 2019. Na nově přijaté objednávky po tomto datu již nelze tuto slevu uplatnit.

Další informace najdete v záložce "Průvodce nákupem - Objednávky na jaro 2019".

Přeji Vám příjemný nákup - Květiny Šíblová, www.kvetiny-siblova.cz
NzEyNj