logo    Květiny Šíblová  Skalničky-Trvalky-Letničky ...  Květiny Šíblová - květiny přímo od pěstitele 
Květiny Šíblová

OBJEDNÁVKY NA JARO 2019
Rostliny pro dodání na jaře 2019 si můžete jako každoročně vybírat a objednávat již nyní. Objednávka je nezávazná a můžete ji až do pěti dnů před odesláním kdykoli zrušit, změnit, nebo doplnit »»»».
Vytrvalé rostliny, byliny a keře začneme odesílat podle počasí na přelomu března a dubna, letničky přibližně od poloviny dubna. Ve stejných termínech je možný i osobní odběr.

PRŮVODCE NÁKUPEM » AKTUÁLNÍ SLEVY
Květiny Šíblová - aktuální slevy

Květiny Šíblová

SLEVA NA OBJEDNÁVKY PŘIJATÉ DO 31. LEDNA 2019.

• Sleva 5% z ceny rostlin pro všechny, kteří v našem eshopu nakupují poprvé

• Sleva 8% z ceny rostlin všem stálým zákazníkům, kteří si již v našem eshopu kdykoli alespoň jednou nakoupili a objednané rostliny uhradili.

Sleva se vztahuje také na doplnění či změnu původní objednávky přijaté do 31. 1. 2019 a platí po celou dobu, až do pěti dnů před odesláním zásilky - dohodnutým termínem odběru rostlin nebo do úhrady objednávky při platbě bankovním převodem.
Sleva se vypočítává z celkové ceny za rostliny. Cena za dodání (poštovné) ani poplatek za platbu dobírkou se do slevy nezapočítávají.
Sleva bude odečtena až ve druhém potvrzujícím emailu, který Vám zašleme nejpozději do dvou dnů po objednání. První email je odesílán ihned po dokončení objednávky systémem automaticky, ještě bez odečtené slevy.

Sleva platí pouze na objednávku rostlin z platné nabídky našeho eshopu uskutečněnou do 31. 1. 2019 a na její doplnění či změnu. Cena za dodání (poštovné) ani poplatek za platbu dobírkou se do slevy nezapočítávají.

Další informace najdete v záložce "Průvodce nákupem - Objednávky na jaro 2019".

Přeji Vám příjemný nákup - Květiny Šíblová, www.kvetiny-siblova.cz
MzllYmE4Mm