logo    Květiny Šíblová  Skalničky-Trvalky-Letničky ...  Květiny Šíblová - květiny přímo od pěstitele 
Květiny Šíblová

OBJEDNÁVKY 2021

Objednané rostliny zasíláme v nejbližším možném volném termínu po osobním potvrzení objednávky nebo po její úhradě při výběru platby bankovním převodem. Zasílací dny jsou pondělí až středa.
Osobní odběr objednaných rostlin u nás v zahradníctví je možný jen v předem dohodnutém termínu.
Objednávky s oznámeným termínem odeslání či uhrazené bankovním převodem již není možné doplňovat o další rostliny.
.........................................

PRŮVODCE NÁKUPEM » AKTUÁLNÍ SLEVY
Květiny Šíblová - aktuální slevy

• SLEVA 5% VŠEM STÁLÝM ZÁKAZNÍKŮM NA NOVÉ OBJEDNÁVKY PŘIJATÉ OD 1. 2. 2021.

Květiny Šíblová
Sleva 5% z ceny rostlin na nové objednávky přijaté od 1. 2. 2021 všem zákazníkům, kteří si v našem eshopu v minulém či letošním roce (roky 2020 a 2021) alespoň jednou nakoupili a objednané rostliny si převzali a uhradili.
Sleva se vztahuje také na doplnění či změnu této objednávky (objednávky s oznámeným termínem odeslání či uhrazené bankovním převodem již není možné doplňovat o další rostliny).
Sleva se vypočítává z celkové ceny za rostliny (po případném doplnění nebo změně objednávky se sleva znovu přepočítá). Cena za dodání (poštovné) ani poplatek za platbu dobírkou se do slevy nezapočítávají.
Sleva bude odečtena až ve druhém potvrzujícím emailu, případně po změně nebo doplnění této objednávky. První email je odesílán ihned po dokončení objednávky systémem automaticky, ještě bez odečtené slevy.

Sleva pro stálé zákazníky za výše uvedených podmínek platí pouze na nové objednávky rostlin z platné nabídky našeho eshopu, přijaté od 1. 2. 2021. Cena za dodání ani poplatek za platbu dobírkou se do slevy nezapočítávají.

Přeji Vám příjemný nákup - Květiny Šíblová, www.kvetiny-siblova.cz
MWNiZjUzY