logo    Květiny Šíblová  Skalničky-Trvalky-Letničky ...  Květiny Šíblová - květiny přímo od pěstitele 
Květiny Šíblová

 

OBJEDNÁVKY 2019
Balíky odesíláme v nejbližším volném termínu po osobním potvrzení objednávky nebo po její úhradě při výběru platby bankovním převodem. Zasílací dny jsou pondělí a středa mimo svátků.
Osobní odběr v zahradě je možný po osobním potvrzení objednávky kdykoli v otevírací době.

PRŮVODCE NÁKUPEM » AKTUÁLNÍ SLEVY
Květiny Šíblová - aktuální slevy

• SLEVA 5% VŠEM STÁLÝM ZÁKAZNÍKŮM NA NOVÉ OBJEDNÁVKY PŘIJATÉ OD 1. 2. 2019.

Květiny Šíblová
Sleva 5% z ceny rostlin na nové objednávky přijaté od 1. 2. 2019 všem zákazníkům, kteří si již v našem eshopu kdykoli alespoň jednou nakoupili a objednané rostliny si převzali a uhradili.
Sleva se vztahuje také na doplnění či změnu této objednávky, při platbě bankovním převodem jen do její úhrady.
Sleva se vypočítává z celkové ceny za rostliny (po případném doplnění nebo změně objednávky se sleva znovu přepočítá). Cena za dodání (poštovné) ani poplatek za platbu dobírkou se do slevy nezapočítávají.
Sleva bude odečtena až ve druhém potvrzujícím emailu, který Vám zašleme nejpozději do dvou dnů po objednání, případně po změně nebo doplnění. První email je odesílán ihned po dokončení objednávky systémem automaticky, ještě bez odečtené slevy.

Sleva pro stálé zákazníky platí pouze na objednávky rostlin z platné nabídky našeho eshopu, přijaté od 1. 2. 2019. Cena za dodání ani poplatek za platbu dobírkou se do slevy nezapočítávají.

Přeji Vám příjemný nákup - Květiny Šíblová, www.kvetiny-siblova.cz
YTdlNGF