logo    Květiny Šíblová  Skalničky-Trvalky-Letničky ...  Květiny Šíblová - květiny přímo od pěstitele 
Květiny Šíblová

OBJEDNÁVKY NA JARO 2018
Rostliny pro dodání na jaře 2018 si můžete jako každoročně vybírat a objednávat již nyní. Trvalky, trávy, byliny a keře začneme odesílat od konce března až počátku dubna a letničky nejdříve od poloviny dubna. Ve stejných termínech v otevírací době je možný i osobní odběr rostlin v zahradě.

img Košík

Název
Množství
Cena
Celkem

CELKEM
0 Kč
Způsob dopravy
 
Způsob platby
+130 Kč
+125 Kč
Popis dopravy

Slouží výhradně k doplnění již potvrzené, ale ještě neodeslané objednávky. Nelze použít na novou objednávku.

0 Kč
0 Kč
+20 Kč
0 Kč
0 Kč
0 Kč
 

Objednávky na jaro 2018
• Rostliny zasíláme poštou pouze na území ČESKÉ REPUBLIKY. Do jiných zemí rostliny nezasíláme.
Ihned po úspěšném odeslání objednávky Vám přijde na Vámi uvedený email systémem automaticky odeslaná zpráva pro její kontrolu. Nejpozději do dvou dnů poté Vám ještě zašleme zprávu s osobním potvrzením objednávky.
• Rostliny začneme odesílat podle vývoje počasí a pořadí došlých objednávek:
Skalničky, trvalky, trávy, byliny a keře podle druhu od konce března až počátku dubna a letničky nejdříve od poloviny dubna. Balíky s rostlinami odesíláme vždy v pondělí, úterý a ve středu.
Ve stejných termínech kdykoli v otevírací době je možný i osobní odběr rostlin v zahradě.
Pro doplnění původní objednávky o další rostliny, můžete vybrat jako způsob dopravy a platby možnost "Doplnění objednávky". Tento způsob platby a dopravy slouží jen pro dolnění ještě neodeslané nebo nevyzvednuté objednávky, nelze jej použít u nové objednávky.
• Platba bankovním převodem: Podklady pro úhradu objednávky rostlin bankovním převodem Vám zašlu emailem přibližně deset dní před termínem jejich odeslání.
• Balík Na poštu: Na stránkách " České pošty" si můžete ověřit, zda Vámi vybraná pošta přijímá tento druh balíku. Stačí vepsat název města nebo PSČ.

Podrobné informace najdete v záložce "Průvodce nákupem - Objednávky na jaro 2018 " a v " Obchodních a dodacích podmínkách".
NzgzZj